Керівництво сільської ради

Сільський голова Мартовицький Олександр ІвановичСільський голова – МАРТОВИЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

Народився  11 листопада 1973 року в селі Куземівка Сватівського району Луганської області.

Освіта вища. Закінчив Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка по спеціальності «Енергетичний менеджмент».

Працював на посаді електромонтера в Куп’янській дистанції сигналізації та зв’язку південної залізниці

З  17 листопада 2010 року  очолює територіальну громаду Куземівської сільської ради.

Одружений, має двох синів.

Гайдидей Неля ІванівнаСекретар сільської ради – ГАЙДИДЕЙ НЕЛЯ ІВАНІВНА

Народилася 23 квітня 1972 року в селі Куземівка Сватівського району Луганської області.

Освіта вища. Навчалася  в Харківській державній академії культури по спеціальності «Соціальна педагогіка».

Працювала на  посаді завідуючої фельдшерським пунктом села Куземівка
З  17 листопада  2010 року  працює на посаді секретаря Куземівської сільської ради.

Заміжня.